Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası
www.Profdralicelik.com a hangi sebepten dolayı giriş yaparsanız yapın aşağıdaki yazan kuralları kabul etmiş sayılırsınız.
Fikri Mülkiyet
www.Profdralicelik.com orijinal içerik, özellik ve işlevleri www.Profdralicelik.com’a aittir.
www.Profdralicelik.com tüm hakları saklıdır.
www.Profdralicelik.com da paylaşılan her türlü yazı ve içerik ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa ile telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.Profdralicelik.com’un gönderileri kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.Profdralicelik.com Kullanıcıların siteye erişimini engelleyebilir. Bunların tamamını bildirimde bulunmaksızın yapabilir. Tüm bu sınırlama ve müdahaleler mülkiyet hükümleri, garanti muafiyetleri, tazminat olmadan fesih edilebilir.
www.Profdralicelik.com 3.parti site bağlantılarının şikayet edilmesi durumunda bu bağlantılara müdahale etme hakkına sahiptir.
www.Profdralicelik.com paylaştığı içeriklerdeki indirme bağlantıları ya da herhangi bir 3. parti siteye yönlendirme bağlantısından doğabilecek itilaflar dan sorumlu değildir.
Uygulanacak Hukuk
Bu anlaşma dahilindeki herhangi maddeyi kapsayan detaylı kurallar, politikaların itilafı durumunda Türkiye Cumhuriyeti kanunları geçerlidir.
Bu Anlaşma İçin Değişiklikler
www.Profdralicelik.com bu anlaşma kapsamında güncellenen şartları sitede yayınlamak ile yükümlüdür.
Bu maddelerin tamamı tek taraflı olarak www.Profdralicelik.com tarafından değiştirme hakkını saklı tutar.
Bu değişiklerin ardından www.Profdralicelik.com u kullanmaya devam etmeniz yeni şartların kabul edildiğini gösterir.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.